Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ksichtila se jako vrah, ale na večírku roztála: Bývalka prince Harryho objímala Meghan!

Bývalka Harryho nejdřív vypadala na omdlení, ale nakonec roztála.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 58 fotografií
Po velkolepém svatebním obřadu přichystali princ Harry (33) a Meghan Markle (36) pro vyvolené svatebčany divokou party. Nedostal se tam jen tak někdo, ale bývalka novopečeného ženáče a vévody ze Sussexu Chelsy Davy (32) na seznamu byla. Obavy, že to tam vystřílí, byly možná na místě, ale opak byl nakonec pravdou!

Večerní party novomanželů Harryho a Meghan, vévody a vévodkyně ze Sussexu, se nesla v dost uvolněné atmosféře. Přísná královská pravidla tam neplatila, všichni pozvaní chtěli především slavit.

Královskou hostinu připomínaly jedině hostestky s welcome drinkem a princ Charles s manželkou Camillou, kteří vítali hosty. Jinak si nikdo s protokolem hlavu nelámal a úsilí svatebčané vložili hlavně do zábavy.

V dobré náladě byla překvapivě i Harryho bývalka Chelsy Davy, jejíž kyselý výraz ve tváři na obřadu naznačoval, že má chuť všechny přítomné postřílet. Na večírku ale obrátila o sto osmdesát stupňů a dokonce se měla objímat s Meghan Markle!

Novomanželé Harry a Meghan odcházeli z oslavy zhruba o půlnoci, ale kdo chtěl, mohl ještě bujaře pokračovat na after party, která se konala v londýnském Chiltern Firehouse.

Související články

Další články