Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Krvavý úplněk ve vás probudí démonické síly: Stát se může cokoliv, bude to ostré!

Stát se může cokoliv, bude to ostré!
+ Další 3 fotografie
Dnes ve 14:27 nastal nejobávanější úplněk letošního roku. Krvavý, někdy též modrý Měsíc se vyhoupl na oblohu a začly se dít věci. Nespoutaným psím vytím všechno jen začíná, v následujících hodinách se v lidech mohou probudit démoni. Budete-li mezi nimi, tohle se s vámi bude dít.

Zvířecí pudy ve vás může probudit dnešní superměsíc, který září nad planetou. Úplněk, z nějž mají respekt i renomovaní vědci, s mnohými lomcuje už od včerejší noci. S největšími změnami by měli počítat především psychcicky slabší jedinci.

Právě ty totiž dnes večer Měsíc na několik hodin zcela změní. Jejich křehká povaha se vytratí a stanou s z nich dravci. Pokud máte doma jindy uťáplého partnera, můžete se těšit. Divoký sex vás nemine a bude peprnější než kdykoliv dřív. Dost možná to bude vůbec nejlepší postelový zážitek.

Jenomže tím to nekončí. Kdo to nezapíchne v posteli, ale vyrazí ven, bude pořádně řádit. Jestliže se vás to týká, raději se doma připoutejte k topení. Protože taková středeční barová bitka sice může být vzrušující, ale ráno na sebe určitě pyšní nebudete.

Zároveň platí, že všechna zásadní životní rozhodnutí odložte raději na později. Nemuselo by se vyplatit začít nyní řešit věci, které mohou do velké míry ovlivnit váš budoucí život. Existuje sice pravděpodobnost, že by to skončilo zdarem, riziko špatného konce je však mnohonásobně vyšší.

Mohlo by vás zajímat

Další články