Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Krutý život bez vaginy: Žena (23) popsala šikanu i celibát!

Žena neměla lehkou pubertu.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Devan Merck (23) z Georgie se narodila bez vaginy. Vzácná nemoc ji připravila o ženskost. Přesto se nikdy nevzdala naděje, že by jednou mohla mít děti! Nyní popsala svoji cestu za štěstím a život bez rozkoše.

Devan Merck (23) má Mayer-Rokitansky-Küster-Hauser syndrom, který postihuje jednu z pěti tisíc žen na světě. Narodila se bez vaginálního kanálu, chyběla jí děloha i děložní hrdlo. Nevěděla o tom ale dlouhých 12 let. Později začala mít velké křeče v podbřišku. Nejdříve si lékaři mysleli, že jde o předmenstruační křeče. Později se přišlo na to, že Devan nemá pochvu ani děložní hrdlo. O případu informoval britský Daily Mail.

Spolužáci ji šikanovali a chlapci se jí vyhýbali velkým obloukem. Dívka byla nešťastná a zlomená. Věděla, že je jiná, a nemohla s tím vůbec nic dělat. „Několik let mě šikanovali,“ řekla žena. „Děti mi říkali kluku a zrůdo a kluci zmizeli vždy, když zjistili, že nemohu mít sex,“ dodala. I tak se ale nikdy nevzdala naděje na normální život s rodinou a dětmi.

V 16 letech se Devan rozhodla, že podstoupí operaci. Lékaři jí vymodelovali uměle vytvořenou vaginu, jenže ani to nepomohlo. „Prakticky mi vytvořili vaginální otvor na míru, takže jsem mohla mít sex,“ vysvětlila. Když se seznámila konečně s chlapcem, který ji o „panenství“ připravil, nakonec se jí vysmál a tvrdil, že je divná. Začala mít strach z mužů a děsila se toho, co si o ní pomyslí.

Když odešla ze školy, potkala konečně svoji životní lásku. Trent byl voják a byla to láska na první pohled. Její život se kompletně změnil a Devan byla konečně šťastná. Bral ji takovou, jaká je, a podporoval ji. „Nejsem ničím jiná – jen mám kromě plně funkční vaginy uměle vytvořenou,“ řekla. A to jejímu milému rozhodně nevadilo a požádal ji o ruku.

Nyní má po svém boku milujícího manžela, se kterým přemýšlejí o založení rodiny. Devan má totiž funkční vaječníky, ale dítě odnosit nemůže. Jediným řešením je náhradní matka, a tak oba doufají, že se dítěte dočkají.

Související články

Další články