Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Krutá Výměna manželek: Mrtvá zvířata a nechutný nález vedle záchodu!

Magdalena se ocitla ve své největší noční můře.
+ Dalších 5 fotografií
Brrr. Tak z tohohle dílu Výměny manželek budete mít husinu. Čistotná pedantka Magdalena (44) vyfasuje dům po nepořádné Ivaně. Z show jsme na prach, špínu, plísně a výkaly zvyklí, jenomže tenhle dům hrůzy všechno posunul na mnohem vyšší level.

Představujeme vám Magdalenu. Ta je zvyklá na pořádek a rutinu. Má dokonale vycepovanou rodinu a spolu s manželem Karlem (46), dcerou Klárou (17) a synem Karlem (11) se schází každý den v 18:00 u večeře. Přesně v šest a bez výjimek.

Proto je pro ni rodina Ivany noční můrou. V domě vládne naprostý chaos, naposled se tam uklízelo za krále Klacka a rodina nemá ani přehled o svém zvířectvu. V kurníku totiž Magdalena najde mrtvou slepici. Nikdo nevěděl, jak dlouho tam ležela a co ji zabilo. Nechutné.

Kuchyně navíc nemá přívod vody a Magda je nadšená, když se dozvídá o myčce. Rychle jí ale zmizí úsměv z tváře – myčka je totiž v koupelně hned vedle záchodu! Navíc nová rodinka neumí ani nádobí správně uložit, takže je i po umytí věčně špinavé.

Tenhle týden to bude opět výživné.

Mohlo by vás zajímat

Další články