Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Krutá výchova tchajwanské studentky: Nacpala svou kočku do zavařovačky, protože zlobila. Ještě štěstí, že byla tak hloupá a dala to na Facebook

Nebohá Kiki v zavařovací sklenici si odpykává svůj trest. Její majitelce
Kiki Lin hrozí až rok vězení.

Nebýt blbosti Kiki Lin, tchajwanské studentky, nikdo by nevěděl, jaké kruté metody tato slečna používá vůči svému domácímu mazlíčkovi. Studentka Providence University má doma perskou kočku Kiki, a když se jí zdá, že kočka nějak zlobí, zvolí pro ni prostě trest.

Naposledy ji nacpala do zavařovací sklenice a díky bohu toho nemá evidentně moc v hlavě, protože se ihned pochlubila fotkou své peršanky v zavařovačce na Facebooku. Reakce lidí na sebe nenechala dlouho čekat, uživatelé Facebooku na ni poslali policii a ochránce zvířat, někdo jí dokonce vyhrožoval smrtí nebo stejným trestem, ale Kiki Lin pod fotkou jen reagovala komentáři ve stylu: „Hahaha, nic jí to neudělá, nemá zlobit,“ přičemž ji smích velmi brzy přešel, protože už je obviněna z týrání zvířat a hrozí jí až rok odnětí svobody.

Pro server China Post se dokonce přiznala, že podobnými způsoby svou kočku převáží, namísto toho, aby si pořídila obyčejnou klec jako každý jiný chovatel koček. Tyhle starosti ji ale nadlouho nejspíš přejdou, protože nebohá Kiki poputuje s největší pravděpodobností do útulku a k novým majitelům.

Mohlo by vás zajímat

Další články