Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Krkavčí matka měla sex s více než 100 muži: Děti doma trpěly samotné i několik dní

Krkavčí matka měla sex s více než 100 muži: Děti doma trpěly samotné i několik dní
Zdroj: pinterest.com
Monique Price z amerického Missouri si vážně zahrávala se životy svých vlastních dětí. Kvůli své závislosti na sexu potřebovala nutně souložit i šestkrát denně. Vyspala se už s více než stovkou mužů. Bohužel na její radovánky doplácely děti, které klidně nechala doma samotné několik dní a jela si užívat s různými chlapy.

Nyní pětadvacetiletá Monique Price z amerického Missouri přišla o své panenství již ve čtrnácti letech. Podle slov Monique byl první sexuální zážitek opravdu něco otřesného a v prvních dnech si byla jista, že tohle už nikdy podstupovat nechce.

Jenomže postupně se u ní začala projevovat závislost na sexu. Už v patnácti letech musela souložit minimálně šestkrát denně, aby ukojila své potřeby. "V patnácti jsem začala chodit se staršími muži, zvala jsem si je domů, když tam rodiče nebyli," řekla Monique pro Daily Mail.

Bylo jí úplně jedno s kým a kde. Sex provozovala s muži, ženami a nebránila se ani pořádným sexuálním orgiím. "Orgie pro mě byly novou a divokou zkušeností. Potom jsem začala být na sexu absolutně závislá. Potřebovala jsem to pořád," povídá Monique.

Bohužel s přibývajícím věkem její apetit neustával. I potom, co se Monique narodily tři krásné děti, musela mít sex několikrát denně. Došlo to až tak daleko, že jedno dítě bylo v těhotenství ohroženo na životě.

Žena totiž dostala pohlavní nemoc a jejímu plodu vážně hrozilo, že zemře. "Byla jsem špatná matka. Klidně jsem nechala děti samotné doma, abych mohla mít sex. Vrátila jsem se až za několik dní," pokračuje žena ve svém vyprávění.

Utrpení skončilo až po tom, co si na seznamce našla svého současného přítele Brandona. "Cítila jsem se s ním bezpečně, zachránil mi život. Pomáhá mi s mou závislostí, docházím na terapii a sex máme dvakrát týdně,“ dodala.

Související články

Další články