Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krizi ve vztahu se starší Pavlou (43) neřeší. Naopak Sámer Issa ukázal vánoční břišáky

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
superstar
Je to jen pár dní zpět, kdy vyplulo na povrch, že talentovaný Sámer Issa (34) po více než roce partnerského vztahu s o devět let starší Pavlou (43) prožívá první vztahovou krizi. Přitom to vypadalo, že vztah posunou do vyšších pater - Sámer eXtra.cz přiznal, že se před pár měsíci s krásnou partnerkou zasnoubili a touží po miminku. Sámer ale svůj vztah neřeší, naopak, užívá si vánočních svátků s přáteli a ukázal i snímek, na kterém předvedl parádní vypracované břicho.

„Procházejí krizí. Objevily se mezi nimi první neshody, jednou z nich je třeba těhotenství, které by logicky bylo hodně rizikové,“ řekl eXtra.cz zdroj, který je partnerům blízko. Sám Sámer se o problémech, které aktuálně s Pavlou zažívá, nechtěl bavit.

Přitom vše vypadalo idylicky. „Vyhovujeme si nejen jako partneři, ale i jako milenci. Tohle je pro mě hrozně důležité,“ tvrdil Sámer nedávno a Pavlu vychvaloval téměř do nebe. „V sexu jsem nikdy nikoho lepšího nezažil. Pavla je vášnivá a žhavá,“ popsal nedávno zpěvák, který se netajil ani tím, že pracují na miminku.

Jenže teď je všechno jinak. Sámer si užívá svátky s přáteli a rodinou, a dokonce se pochlubil hodně parádní postavou, když odhalil horní polovinu těla. Je tak jasné, že pokud krizi s partnerkou nepřekonají, Sámer rozhodně sám dlouho nebude. Jeho postavě by odolala jen málokterá žena…

Související články

Další články