Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Krize středního věku? Tahle žena ji vyřešila po svém, stala se z ní chodící reklama na tetování!

Amanda vypadá celkem hrůzostrašně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Amanda Brignall (49) má svůj vlastní recept, jak se vypořádat s blížící se krizí středního věku. Tahle výstřední Angličanka, matka dvou dětí, se snažila nějak dohnat životní prázdnotu po svém rozvodu a rozhodla se, že ze sebe udělá doslova chodící reklamu na umění tatérů!

Své tělo nechala pokrýt stovkou tetování a rozhodně ještě není u konce. Ze spořádané ženy v domácnosti se změnila v pořádnou divošku a přizpůsobila tomu celý svůj životní styl. Na své tělo je samozřejmě pyšná a ani se nemusí namáhat s vystavováním kérek, protože je má úplně všude.

Její rozhodnutí zatočit po svém se středním věkem samozřejmě nezůstalo bez následků. Amanda vypadá o hodně starší a navíc nemůže najít žádného životního partnera. Většinou totiž její zjev namísto toho, aby ohromoval, odpuzuje a ještě se nenašel žádný muž, kterému by se líbila.

Možná ale Amanda loví ve špatných vodách. Vsadíme se, že na motorkářském srazu by určitě měla úspěch. Nebo by si mohla najít rovnou nějakého tatéra, který by ji zdobil z lásky, a nemusela by za kérky utrácet tolik peněz.

Související články

Další články