Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kristen Stewart TOTÁLNĚ zazdila Donalda Trumpa v přímém přenosu a svět z toho šílí: „Kámo, já jsem úplná lesbička!“

Ale úplná lesbička!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Pokud jste do teď nemilovali hvězdu ságy Stmívání, tak teď budete! Ta byla hostem sobotního pořadu Saturday Night Live a dost se opřela do prezidenta Trumpa. Ne tak ani kvůli jeho výrokům o homosexuálech, ale chtěla mu vrátit úder za jeho poznámky, kterými Kristen častoval na Twitteru v roce 2012. Ptáte se, o co mu tehdy šlo? Budete se divit!

Když se v roce 2012 Kristen (26) a Robert Pattinson (30) alias Bella a Edward ze Stmívání rozcházeli, Donald Trump se k celé situaci neváhal vyjádřit na Twitteru: „Robert Pattison by neměl Kristen brát zpátky, podváděla ho jako psa a udělá to znovu, však uvidíte. On si zaslouží mnohem víc!“ Pokud si říkáte, že je toto vyjádření pěkný bizár, tak s vámi souhlasíme, tím to však ale neskončilo.

„Říkáte si, jo hustý, jednou o ní twítoval americkej prezident. Jenomže on o mně twítoval celkem jedenáckrát.“ Těžko říci, o co tehdy Donaldu Trumpovi šlo, ale Kristen má svou teorii. „Nemyslím si, že mě tehdy nenáviděl, myslím si, že se zamiloval do mého kluka. Pokud mě ale už tehdy neměl v oblibě, teď mě bude pravděpodobně nesnášet, protože kámo, já jsem úplná lesbička.“

Kristen sklidila okamžité ovace a vysloužila si velkou poklonu a podporu, a to jak ze stran médií, tak veřejnosti. Navíc je to poprvé, co v médiích otevřeně přiznala svou homosexualitu. V minulosti randila obě pohlaví a spekulovalo se o tom, že je bisexuální. Přesto, že byla několikrát spatřena po boku dívek a v současné době randí modelku Stellu Maxwell, nikdy o své orientaci v médiích nepromluvila. Natož živě na adresu pana prezidenta. No Kristen, musíme uznat, že tohle se ti holka, tedy povedlo!

Související články

Další články