Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kristen Stewart TOTÁLNĚ zazdila Donalda Trumpa v přímém přenosu a svět z toho šílí: "Kámo, já jsem úplná lesbička!"

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Pokud jste do teď nemilovali hvězdu ságy Stmívání, tak teď budete! Ta byla hostem sobotního pořadu Saturday Night Live a dost se opřela do prezidenta Trumpa. Ne tak ani kvůli jeho výrokům o homosexuálech, ale chtěla mu vrátit úder za jeho poznámky, kterými Kristen častoval na Twitteru v roce 2012. Ptáte se, o co mu tehdy šlo? Budete se divit!

Když se v roce 2012 Kristen (26) a Robert Pattinson (30) alias Bella a Edward ze Stmívání rozcházeli, Donald Trump se k celé situaci neváhal vyjádřit na Twitteru: "Robert Pattison by neměl Kristen brát zpátky, podváděla ho jako psa a udělá to znovu, však uvidíte. On si zaslouží mnohem víc!" Pokud si říkáte, že je toto vyjádření pěkný bizár, tak s vámi souhlasíme, tím to však ale neskončilo.

"Říkáte si, jo hustý, jednou o ní twítoval americkej prezident. Jenomže on o mně twítoval celkem jedenáckrát." Těžko říci, o co tehdy Donaldu Trumpovi šlo, ale Kristen má svou teorii. "Nemyslím si, že mě tehdy nenáviděl, myslím si, že se zamiloval do mého kluka. Pokud mě ale už tehdy neměl v oblibě, teď mě bude pravděpodobně nesnášet, protože kámo, já jsem úplná lesbička."

Kristen sklidila okamžité ovace a vysloužila si velkou poklonu a podporu, a to jak ze stran médií, tak veřejnosti. Navíc je to poprvé, co v médiích otevřeně přiznala svou homosexualitu V minulosti randila obě pohlaví a spekulovalo se o tom, že je bisexuální. Přesto, že byla několikrát spatřena po boku dívek a v současné době randí modelku Stellu Maxwell, nikdy o své orientaci v médiích nepromluvila. Natož živě na adresu pana prezidenta. No Kristen, musíme uznat, že tohle se ti holka, tedy povedlo!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články