Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kristelová a Řepka: Po sexu na jednu noc ZAČALA PRAVÁ LÁSKA!

Tahle lovestory stále pokračuje.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Sex na jednu noc, to není styl jedné z nejznámějších blondýn Česka Kateřiny Kristelové. Zkrotí tahle kráska divokou povahu Tomáše Řepky?

Sexy moderátorka Kateřina Kristelová (37) je už zřejmě oficiální přítelkyní bývalého fotbalisty Tomáše Řepky (43). S ním prožila nedávné rande, a jak je vidět, rozhodně nešlo o sex na jednu noc.

Tomáš jí podle všeho jako partner vyhovuje, a tak není důvod v romantických schůzkách nepokračovat. Naposledy je fotografové přistihli, jak si společně vyšli do kina na pražském Smíchově. Oba se sice snažili chovat absolutně nenápadně, ale to jim bohužel nebylo moc platné. Co si budeme povídat, jejich vztah je ještě stále horkou novinkou.

Tomáš před kinosálem Kateřinu hrdě držel za ruku. A tentokrát se od sebe nehnuli na krok. Při minulé schůzce tomu bylo naopak, na Václavském náměstí si tito dva od sebe raději drželi odstup. Přestože se už o novém vztahu ví, tak se Kateřina stále nechce o ničem konkrétnějším bavit. Cítí se být volná a tím pádem si může chodit, s kým chce.

„Zatím nemám důvod něco komentovat. Je to moje soukromí a můžu si dělat, co chci,“ komentovala Kateřina.

To, že je volná, hlásí i její profil na Facebooku, kde má zatím stav nezadaná. Zda se to změní, ukáže čas. Tomáš Řepka po rozvodu s modelkou Vlaďkou Erbovou (35) neposkytuje žádné rozhovory. Ale pokud tento muž toužil po mediálním klidu, nevybral si zrovna nejvhodněji. Kateřina je momentálně žádanou moderátorkou a je zkrátka na očích všem.

Související články

Další články