Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: Počet medailí jsem trefil, o hokeji nebesa raději mlčela a vyložil jsem si karty na Kramného!

Vlastík vidí do budoucnosti!

Milí eXtranávštěvníci,

nejprve chci poděkovat za mnoho zpětných ohlasů ohledně olympijského speciálu, kde jsem mj. správně určil počet medailí, což některé z vás zaujalo. Chci ale říci, že bych byl rád, kdybych se mýlil a těch cenných kovů bylo víc. Hlavně hokejisti a jejich celkový přístup ke hře mě hodně zklamali.

Olympiáda je pryč a nám nastávají běžné dny, blíží se počátek března a řada z nás si bude jistě vychutnávat sluníčka a hezkého počasí. Mimochodem na otázku, jestli ještě přijde zima, vycházejí karty Blázen, Síla a Vůz, což znamená, že hlavně v druhé polovině března a první polovině dubna se mohou objevit plískanice i sněžení, ale nevydrží déle než dva dny a většinou bude pokračovat příznivý trend počasí jako doposud. Konec března s kartou Blázen také věští možnost první jarní bouřky přicházející od jihozápadu z oblasti Šumavy a Alp.

V tomto týdnu nás bude doprovázet hlavně vliv karet Císař, Milenci a Mírnost. To je příznivé období zejména pro romantiku a nové lásky. Císař dává mužům hluboké charisma a empatii při „lovení“ partnerky. Milenci sexuální fantazii a něhu a Mírnost potřebu spřádat společné plány na cesty, svatby, případně i početí dítěte. To vše napříč astrologickými znameními, přesto o něco navrch budou mít Vodnáři, Blíženci, Váhy a Štíři.

Karty Císař, Milenci a Mírnost dávají na tento týden dobré vyhlídky také na materiální hojnost. Je to období dobré pro začátek nové práce, přijímací pracovní pohovory, uzavírání obchodů a podnikatelských projektů, včetně nákupu nebo prodeje nemovitostí.

Pokud máte zdravotní problémy týkající se pohybového skeletu těla (páteř, kosti, klouby), věřte, že hlavně druhá polovina týdne je vhodná pro rehabilitaci těchto orgánů formou masáží klasických, masáží lávovými kameny nebo rašelinovými zábaly. Hlavně Kozorozi, Býci a Panny budou na takovéto terapeutické procedury velmi vnímaví a účinek bude o to intenzivnější.

Nyní bych se věnoval některým stále se opakujícím podnětům od vás.

První podnět: Co si myslíte o Petru Kramném a jeho kauze? Kam to povede?

Vyložím-li si na něj trigon karet, vyjdou mi zde následující: Mág, Smrt, Svět, pomocné karty: Devítka mečů a Eso pohárů. Co to znamená? Pan Petr má ve své budoucnosti velmi protichůdné energie, nicméně celková konfigurace ukazuje minimálně na znalost příčin a následků toho, co mělo v nešťastný den následovat. Devítka mečů je silně dominantní ve své agresivní energii, kterou potlačuje Eso pohárů, a dokonce ji transformuje do role oběti a mučedníka. To může navenek působit zjemňujícím dojmem, který ale nevychází z podstaty osobnosti.

Zajímavé je, že pokud si dáme konkrétní otázku, jak to dopadne v rovině trestněprávní, tak výsledek je zvláštní, protože se zde příliš zřetelně neukazuje pravomocný rozsudek, který by pana Petra zcela odsoudil k nepodmíněnému trestu. Zde bude rozhodující posouzení znalců, což ukazuje karta Mág a rozporuplné karty Devítka mečů a Eso pohárů.

Váš druhý čtenářský podnět: Jak dlouho vám vychází, že ještě bude Karel Gott hvězdnou stálicí populární hudby?

Mistr má v základním trigonu na tuto otázku následující karty: Poustevník, Svět a Kolo štěstí, doplňující karty: Eso mincové a Šestka mincová. Vidíme tady vysokou harmonii těla a ducha dotyčné osoby a zvláštní sestavu dvou karet Poustevník a Šestka mincí, které ukazují naprostou pohodu a nadhled nad svou prací a invenci pro další podněty. Co se týká hlasivek Mistra Gotta, je letos období druhé poloviny dubna a listopadu citlivější pro tuto tkáň a zde je třeba posilovat imunitu vůči virózám. Ve druhé polovině léta je také vhodné dát si pozor na pády z malých výšek (žebřík, stůl, židle apod.), kde ale hrozí pouze drobná poranění.

Celkově můžeme konstatovat, že Mistr je schopen se několik dalších let udržet na špičce mezi nejlepšími. Navíc Mincové eso umožňuje zejména ve druhé polovině roku a pro rok 2015 jeho rovinu hojnosti využít ve prospěch jiných lidí formou nových charitativních projektů. Nejvhodnější destinace pro načerpání sil pro Mistra jsou Zanzibar, Maledivy, Ischia a Madeira.

Přeji vám všem krásné plamínkové dny!

Váš Vlasta Plamínek

www.brucektarot.cz

Pište mi sem.

Související články

Další články