Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KŘEST HOLKY DRZÉ: Šteindler zápasil s flaškou, zachránila ho Bočanová

Nakonec se křest vydařil.
Zdroj: archiv
Na křtu románu Holka Drzá herečky Terezy Šefrnové v Marina Ristorante se děly věci. Milan Šteindler se doslova sápal po lahvi šampaňského, kterou měli kmotři knihu pokřtít. Špunt z lahve však před zraky novinářů nedokázal vytáhnout.

Ve stylové restauraci Marina Ristorante se křtil český Sex ve městě román Holka Drzá. Jeho kmotry byly komik Lukáš Pavlásek, režisér Milan Šteindler a herečka Mahulena Bočanová. Přišlo i několik kolegů autorky Terezy Šefrnové, která je zároveň herečkou: Taťjana Medvecká, Martin Stránský, Tomáš Krejčíř, Jan Antonín Duchoslav známý jako Viky Cabadaj a seriálová herečka Šárka Vaculíková.

Kmotři klasicky pokřtili knihu šampaňským. Než k tomu ale došlo, bylo nutné vyndat z láhve špunt. O to se gentlemansky přihlásil Milan Šteindler, povzbuzován peprnými komentáři Lukáše Pavláska. Šteindler však zápasil se špuntem bezúspěšně dobrých pět minut. Situaci rázně vyřešila herečka Mahulena Bočanová, která otevírání převzala a špunt byl ve vteřině venku. Pavlásek posoudil román: „Z knihovnického hlediska je v pořádku.“ A popřál mu: „Ať se v knihovně hodně krade, protože tak se pozná v Čechách úspěšný autor.“

Šefrnová tvrdí, že román Holka Drzá je určen pro holky a klukům je čtení zakázáno. Je v něm prý zapsán klíč k dívčí duši a mužští čtenáři by toho mohli využít. „Chtěla jsem napsat současnou knížku, která bude vtipná a opravdická. Je to inspirované mým životem. Ty příšerný a absurdní situace, který tam sarkasticky popisuju, se fakt český herečce dějou. Teda mně se staly.“ Knížka je nyní k dostání online i u knihkupců.

Související články

Další články