Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kreativní otec předělává kresby svých dětiček: Tohle je jeho 9 super omalovánek

Fred Giovannitti má talent vymazlit kresby svých dětí.
Zdroj: Twitter
+ Dalších 6 fotografií
Fred má dosti náročné zaměstnání a nebývá často doma, aby si vychutnal čas se svými dětmi, ale snaží se jim to vynahradit jakkoliv. Třeba i tím, že na svých služebních cestách předělává jejich kresbičky.

Někdy prostě nemáte dost času na děti, jak byste si přáli, tak se jim to snažíte vynahradit jinak. Fred Giovannitti z amerického státu Delaware sice zabezpečuje svou rodinu, jak nejlépe může, ale taky to znamená, že je hodně na cestách.

Podnikatel, ekolog a umělec, táta dvou synů a jedné dcery, si bere kresby svých dětí s sebou na služební cesty a během dlouhé chvíle jim dává úplně nový rozměr, celé je totiž vymaluje a trochu poupraví tak, že je z nich hotové umělecké dílo.

Bez dobrého základu by to ale nešlo a je vidno, že děti zdědily malířský talent po tátovi, protože nejstaršímu synovi je teprve devět let a kreslí lépe než někteří dospělí.

Navíc jejich omalovánky stejně jako sám Fred jsou už na internetu známou věcí. Není to poprvé, co kreativní otec zveřejnil jejich předělané obrázky, a jistě to nebude ani poslední várka. Ale za nedlouho už nebudou Fredovi potomci tátovu pomoc potřebovat, protože si to celé namalují sami a stejně dobře.

Související články

Další články