Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Krásná přítelkyně Vaška Bárty na premiéře filmu Pepa neuhlídala klín, a tak to dopadlo

Moc jim to spolu sluší.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 45 fotografií
Václav Noid Bárta (37) se postaral o hudbu k filmu Pepa. Nemohl tak chybět na jeho premiéře. Doprovázela ho krásná přítelkyně Eliška. Eliška Grabcová měla na premiéře filmu Pepa sice dlouhé šaty, ale kvůli průhledné krajce si musela dávat pozor, jako by měla minišaty. Klín se jí však uhlídat nepodařilo.

Od té doby, co Václav Noid Bárta (37) přestal pít, tak se mu jenom daří. Je pravda, že ještě před nějakou dobou neprožíval zrovna nejlepší období svého života, ale to už je dávno za ním. V současné době je šťastně zamilovaný do tanečnice Elišky Grabcové.

Václav Noid Bárta už nechce svůj nový vztah tajit. Nová kočička, která mu skočila na udičku už před rokem, je půvabná tanečnice Eliška Grabcová. S tou také vyrazil na premiéru filmu Pepa a oba dva byli naprosto nepřehlédnutelní.

Eliška oslňovala v sexy černé róbě a Noid vedle ní působil jako muž ochránce a dmul se pýchou. Bohužel se Elišce stalo menší faux pas, když si neuhlídala klín a odhalila víc, než chtěla. To ale nemění nic na tom, že byla jednou z nejhezčích žen na premiéře.

Související články

Další články