Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Linda z MasterChefa ukázala víc, než chtěla. Své fanoušky překvapila ODHALENOU BRADAVKOU!

Linda víc než kuchyňským uměním oslňuje svou krásou.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Chtěla národ okouzlit svým kuchařským uměním, tak se přihlásila do kulinářské soutěže MasterChef. Sice moc daleko nedošla, ale rozhodně Linda Bernátová byla tou nejhezčí účastnicí celé soutěže. Teď na sebe opět upozornila. A zas nejde o to, jak to umí s pánvičkou, ale ukázala, co má za poklady na svém hrudníčku.

I když MasterChefa nevyhrála, tak se playmate Linda Bernátová (31) zapsala do podvědomí diváků hlavně díky svým růžovým lodičkám a minišatům a drzostí. Jenže to ještě porota nevěděla, co se pod sexy oblečením skrývá.

Kdyby to pánové věděli, tak by Linda postoupila určitě do finále, protože je opravdu o co stát. Teď se modelka ukázala jen ve spodním prádélku a předvedla toho víc, než chtěla. V průsvitné podprsence totiž odhalila to, co může laskat doma jen její manžel Viktor. A je to pohled pro bohy.

Nebudeme vás dlouho napínat. Jen se pokochejte dokonalým tělíčkem této drzé blondýnky od plotny, která má ke stydlivosti opravdu daleko. V naší fotogalerii najdete jen ty její nejžhavější snímky…

Související články

Další články