Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná Emma přišla o práci a byla na zhroucení! Důvod vás dostane do kolen!

Tohle dívka nečekala!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
Emma Hulse (24) získala práci, po které dlouhou dobu toužila. Jenže netušila, co ji čeká. Najednou ji vyhodili na minutu, a to kvůli absolutní banalitě!

Emma Hulse (24) získala práci, po které dlouhou dobu toužila. Dostala možnost pracovat pro jednu londýnskou televizní společnost jako produkční. A to si dívka přála opravdu dlouhou dobu. Jenže se v ní moc neohřála. Byla na minutu vyhozena kvůli něčemu, nad čím zůstává rozum stát.

Dívku totiž vyhodili jen proto, že je sexy! Když totiž přišla do práce, ptali se jí, jestli je modelka. Ona řekla, že ne, že je produkční. A tak jí řekli, ať jde domů, že ji tady nebudou potřebovat. Emma vůbec nechápala, co se děje.

„Ty patříš na přehlídkové molo,“ řekl dle britského Mirroru manažer, který se zřejmě nemohl smířit s tím, že by taková kočka byla produkční. Televize jí pak oznámila, že prostě skončila. Dívka byla v šoku a naštvaná. Nikdo jí nedal pořádné vysvětlení, proč ji vyhodili. Neudělala nic špatného a za to, jak vypadá, přece nemůže.

Navíc tvrdí, že se neoblékala jako modelka a neprovokovala. Své práce si vážila a chtěla ji dělat. Naštvala se natolik, že obvinila manažera, který ji vyhodil, že ji zval na rande a chtěl po ní telefon. Televize ale tvrdila, že ji vyhodila ve zkušební době a dívka se prostě neosvědčila.

Související články

Další články