Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásná dívka (25) bude žít už jenom pár dní: Její vzkaz ze smrtelné postele vás rozbrečí!

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Krásná vizážistka z australského Brisbane trpí cystickou fibrózou, což je smrtelně závažná dědičná nemoc, která se objevuje už v dětství. Většina takto nemocných lidí se dožívá zhruba třicítky, ale její čas přišel dříve.

Nardya Miller má před sebou podle černé předpovědi lékařů pouze pár dní života. Cystickou fibrózu nelze léčit, i když se o to doktoři pokoušeli. V roce 2014 proběhla transplantace obou plic, ale Nardyanino tělo nový orgán nepřijelo a celou dobu má mladá žena problémy. Nyní o ni v nemocnici pečují 24 hodin a bez kyslíkové masky se neobejde.

"Nemůže dýchat, musí mít u sebe neustále kyslíkovou masku. Pamatuji si na všechny Vánoce nebo její narozeniny, které musela strávit na nemocničním lůžku. Kvůli své nemoci nemohla být s námi, když jsme se nacházeli v těch nejdůležitějších životních situacích - měli promoce, svatby nebo narozeniny dětí," říká smutně její sestřenka.

I přes to, že byla tak vážně nemocná, dokázala dostudovat a založit vlastní salon krásy, kde pracovala jako vizážistka. Se svým snoubencem adoptovala tři chlupáče z útulku, ale děti vzhledem ke svému stavu samozřejmě neměla. To už by její tělo nezvládlo.

"Už je unavená z toho, že má věčné problémy s dýcháním, je nemocná a bojuje s nemocí, nad kterou nemůže vyhrát," dodává její sestřenice.

Nardya svoji situaci okomentovala na své sociální síti "Nevzdávám se, jenom to už nechávám jít," píše mladá žena. Celých 25 let její tělo bojuje o kyslík, ale už je na konci svých sil.

"Hlavně vás všechny prosím, žijte své životy naplno," vzkazuje Narday.

Její rodina také nabádá ostatní k tomu, aby se nebránili darování orgánů.

Související články

Další články