Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Krásná Anne Hathaway konečně přibrala a už nevypadá jako Bučková po střevní chřipce

Anne už má zase prsa, to si zaslouží potlesk. A možná i malou
demonstraci, co, Domenico?

Herečka Anne Hathaway (30) patří k těm zhruba pěti ženám na světě, které jsou dokonale krásné. Přesto musela před dvěma lety rychle během pár měsíců drasticky zhubnout hned kvůli dvěma rolím – Fantine v muzikálu Bídníci a Catwoman v posledním dílu Batmana.

Způsob, jakým zhubla, vám ani nebudeme popisovat, ještě by se toho chytla Eliška Bučková (24) a do týdne by z ní bylo jen něco připomínající siamskou kočku po příjezdu z Dachau.

Anne totiž na rozdíl od Elišky moc dobře ví, že dívky s vizáží třináctiletého chlapce vzrušují jen latentní gaye a holandské pedofily, a tak postupně přibírá zpátky a vypadá opět jako ženská. Victoria Beckham (39) by se s takovou váhou šla nejspíš probodnout podpatkem Louboutin, ale redakce eXtra.cz jakožto tým lidí pod vedením Pavla Novotného (32), nejzdravěji žijícího fitness šampiona v lehké váze, její krok oceňuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články