Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KRÁSKA Z ORDINACE SE NAHOTY NEBOJÍ! 10 žhavých fotek Sofie Filippi v naší FOTOGALERII

Sofie Filippi se nebojí na svém Instagramu dráždit mužskou fantazii…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Mladinká herečka Sofie Filippi (17) se odvázala na dovolené a ukázala své bezchybné tělo! Tahle holka ale ráda provokuje i na Instagramu. To by nikdo nečekal, že seriálová vnučka Jana Kanyzy z Ordinace v růžové zahradě je v soukromí taková divoška. Její otec, fotbalový expert Pavel Karoch, ji bude muset pořádně hlídat. Aby se nakonec tatínek nečekaně neocitl totálně v ofsajdu!

Sofii znají televizní diváci především jako rozmazlenou vnučku Kláru zrádného podnikatele Viktora Hofmana, kterého v seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje Jan Kanyza. To, že z dívky roste krásná žena, o tom není pochyb.

Sofie moc dobře ví, že její tělo vypadá skvěle, a tak háže na Instagram jednu rajcovní fotečku za druhou. Tuhle holku se vyplatí sledovat!

Na svém Instagramu pravidelně sdílí a přidává fotky ze svého soukromého života a nebojí se ani fotek z koupelny! Je dobře, že tohle mladé seriálové masíčko tolik miluje selfíčka. Kdo by se nechtěl pokochat pěknými snímky s nádhernou babou, že? Určitě se najde mnoho týpků, co sjíždí její fotky a říká si, že by ji chtěli mít alespoň na pár minut sami pro sebe.

Momentálně si herečka a její maminka Gabriela užívají dovolenou v Chorvatsku. Tam je samozřejmě pekelné vedro, nejen kvůli slunci, ale také kvůli tomu, jak je spalují pohledy roztoužených Chorvatů.

Související články

Další články