Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Múza z filmu Kolja, kterou sváděl i Zdeněk Svěrák: Dnes je z ní kočka s nadupaným výstřihem, ale skrývá děsivé tajemství

Múza z filmu Kolja, kterou sváděl i Zdeněk Svěrák: Dnes je z ní kočka s nadupaným výstřihem, ale skrývá děsivé tajemství
Zdroj: se souhlasem České televize
Kolja
Čeští diváci si herečku Silvii Šuvadovou (48) pamatují především jako erotickou múzu Zdeňka Svěráka (80) ve filmu Kolja, kde spolu měli i sexuálně nabitou scénu. Hvězda této půvabné Slovenky stoupala výš a výš. Co vlastně dnes dělá tato sexy dračice? Je ještě krásnější a dekolt má snad ještě plnější.

Po obrovském úspěchu Kolji se Silvie vydala do světa, Česko i Slovensko jí byly malé, tak šla hledat své štěstí za oceán A v jejím rodném kraji o ni až doposud máloco věděli. V roce 2017 se vrátila, aby s Jankem Ledeckým (58) natočila videoklip. I po tolika letech od natočení oscarového snímku, je to pořád šťabajzna.

Jenže za oceánem to pro ni také nebylo jednoduché. Konkurence obrovská a ona nebyla zvyklá mít ostré lokty. Do toho se jí v roce 2004 stala obrovská tragédie, kterou by nejradši vymazala ze své paměti. Musela totiž ve třetím měsíci těhotenství podstoupit potrat a dodnes se s tím Silvia nemůže smířit.

Ale kariérně se jí v Hollywoodu celkem obstojně daří, začínala především s rolemi modelek, k čemuž je se svou štíhlounkou postavou jako předurčená. Ale na svou velkou roli, tu životní, teprve čeká, tak snad se jí to splní. A ještě ukáže něco ze svého božského tělíčka.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy