Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Kráska z filmu Kolja, kterou sváděl i Zdeněk Svěrák: Dnes je z ní ještě větší kost s nadupaným výstřihem, ale skrývá dost děsivé tajemství

Není divu, že se do ní zakoukal i hvězdný režisér.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
Čeští diváci si herečku Silvii Šuvadovou (43) pamatují především jako erotickou múzu Zdeňka Svěráka (80) ve filmu Kolja, kde spolu měli i sexuálně nabitou scénu. Jenže tomu už je dvacet let. Ale hvězda této půvabné Slovenky stoupala výš a výš. Co vlastně dnes dělá tato sexy dračice? Je ještě krásnější a dekolt má snad ještě plnější.

Po obrovském úspěchu Kolji se Silvie vydala do světa, Česko i Slovensko jí byly malé, tak šla hledat své štěstí za oceán. A v jejím rodném kraji o ni až doposud máloco věděli. Teď se vrátila, aby s Jankem Ledeckým natočila nový videoklip, a musíme uznat, že je to vážně pořád šťabajzna.

Jenže za oceánem to pro ni také nebylo jednoduché. Konkurence obrovská a ona nebyla zvyklá mít ostré lokty. Do toho se jí v roce 2004 stala obrovská tragédie, kterou by nejradši vymazala ze své paměti. Musela totiž ve třetím měsíci těhotenství podstoupit potrat a dodnes se s tím Silvia nemůže smířit.

Ale kariérně se jí v Hollywoodu celkem obstojně daří, začínala především s rolemi modelek, k čemuž je se svou štíhlounkou postavou jako předurčená. Ale na svou velkou roli, tu životní, teprve čeká, tak snad se jí to splní. A ještě ukáže něco ze svého božského tělíčka.

Související články

Další články