Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kráska z eXtra.cz chce být novou Českou Miss! Vyhraje Lucie díky přirozené kráse?

Lucie je velký andílek a navíc pekelně sexy!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Už máte svou favoritku v České Miss? My tedy rozhodně ano! Je jí tato usměvavá kráska Lucie Janošová z Prahy! Studentka a asistentka šéfredaktora portálu eXtra.cz si získá národ nejen svým úsměvem a sexy postavou, ale také svým milým a pozitivním vystupováním. Lucka je totiž úplné zlatíčko!

Lucie do modelingu fušuje už nějakou dobu a poměrně jí to jde. Sází především na přirozený vzhled a milé vystupování. Nikdy nefandila příliš extravagantnímu make-upu nebo outfitům a díky její přirozené kráse se za ní otočí každý chlap. Nicméně, pánové, dejte si pohov, Lucka je šťastně zadaná!

Do České Miss se přihlásilam protože má ráda výzvy a chce se přiblížit svému snu. Lucie si ani nebarví vlasy, ani nenosí umělé nehty, ano, i takové se rodí mezi námi, a když s ní mluvíte, neubráníte se širokému úsměvu.

Člověk se skoro diví, že takový andílek dokáže pózovat jako sexy dračice. Nemylte se, i když je to čistá duše, při promenádě v plavkách vás dokáže pěkně nažhavit. O jejích kladech se můžete přesvědčit na jejím oficiálním facebookovém profilu Česká Miss 2017 – Lucie Janošová.

My jsme o vítězce přesvědčeni a jsme si jisti, že i vás si mladičká Lucie získá svým okouzlujícím úsměvem.

PS: Jo a taky umí udělat úplně božskou kávu!

Související články

Další články