Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Krásce ze Spider-Mana unikly HANBATÉ SNÍMKY: Tyhle fotky neměl nikdo vidět!

Zdroj: twitter
+ Další 2 fotografie
Dnes na televizní stanici Nova Cinema odvysílají oblíbený film o komiksovém hrdinovi Spider-Man z roku 2002, kde si v hlavní roli zahrála po boku Tobeyho Maguire (43) půvabná kráska Kirsten Dunst (36). Ta se jako jedna z mnoha celebrit stala obětí hackera, kterému se povedlo nabourat její telefon a následně zveřejnit hanbaté fotografie světu!

Kirsten Dunst, celým jménem Kirsten Caroline Dunst, je americká herečka známá především díky roli Mary Jane Watsonové v trilogii o Spider-Manovi Pohledná blondýnka se stala jako jedna z mnoha dalších celebrit v roce 2014 obětí hackera.

Ten se jí naboural do Apple iCloud, odkud vybral to nejpikantnější z účtu a vše nahrál na internet. Celý svět tak viděl její nahé fotografie a poté celou událost řešili právníci i policie. I když to nebylo nic příjemného, Kirsten se potvrdilo, že i špatná reklama je reklama a byl o ni znační zájem.

Chcete vidět, co všechno hacker objevil v jejím telefonu a následně zveřejnil na Internetu? Podívejte se do galerie, kde naleznete pikantní fotografie herečky.

Související články

Další články