Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krasavec Robert Pattinson sbalil další mrchu: Jeho snoubenku nachytali s jiným chlapem. Zlomí mu srdce?

Jak tohle dopadne?
Zdroj: splashnews.com/youtube.com/profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
FKA Twigs, která má být zasnoubená s hercem Robertem Pattinsonem, byla na Ibize spatřena po boku modela Brieuce Breitensteina. Tyhle obrázky se jejímu milém rozhodně líbit nebudou. Že by krachl další Pattinsonův vztah kvůli nevěře? Herec štěstí na lásku moc nemá, už druhá vyvolená ho podvedla s někým jiným.

Už to začíná pomalu vypadat, že herec Robert Pattinson (31) má opravdu smůlu na ženské. Když před několika lety chodil se svou hereckou kolegyní z filmu Stmívání Kristen Stewart (27), vypadalo to na obrovskou lásku, která vydrží snad navždy.

Jenomže herečce se při natáčení filmu Sněhurka a lovec nějak začala zapalovat lýtka a spustila se s režisérem Rupertem Sandersem a následoval vcelku bouřlivý rozchod. Po nějaké době se Pattinson zakoukal do exotické zpěvačky a tanečnice FKA Twigs.

Láska to byla asi velká, protože se pár zasnoubil. Bohužel nyní to začíná vypadat, že je lásky konec a opět v tom má prsty druhá polovička herce. Zpěvačka byla spatřena na Ibize po boku francouzského modela Brieuce Breitensteina.

Očití svědci vypověděli, že to rozhodně nebylo kamarádské setkání, ale že se oba dva k sobě náramně měli. Zpěvačka a tanečnice tak bude mít co vysvětlovat doma. Že by opět sešlo z další svatby?

Související články

Další články