Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Krasavec Channing Tatum je pořádný kanec. Jak to má sexy herec v posteli?

Herec je pořádně sexy.
+ Další 2 fotografie
Herec Channing Tatum patří mezi nejvíce sexy muže planety. Ženy po něm šílely hlavně ve filmu Bez kalhot, kde předvedl svoji vymakanou postavu. Herec si svoje soukromí pořádně střeží. A tak bylo velkým překvapením, že se rozpovídal o svém sexuálním životě.

Channing Tatum má se striptýzem zkušenosti i z reálného života, nějak se živit musel a nestyděl se za to. Když pak dostal roli ve filmu Bez kalhot, mohl své zkušenosti z praxe využít i ve své kariéře.

Teď se krasavec veřejně rozpovídal o sexu se svojí manželkou Jennou Dewan Tatum. A asi budete koukat, ale sex jako ve filmu rozhodně nečekejte! „V posteli nám to funguje skvěle. Milujeme se hodně, často a vášnivě,“ přiznal herec. „Přiznávám, že někdy je to jenom rychlovka, jindy si to užíváme dlouho a intenzivně. Prostě podle nálady,“ svěřil se se svým intimním životem.

Herec také přiznal, že je líný a občas to za něj odře jeho manželka. „Občas jen tak ležím a všechno odvede Jenna. Ona je totiž velmi ohebná,“ směje se sexy krasavec. Se svojí manželkou jsou pořád jako dvě zamilované hrdličky a je vidět, že to mezi nimi pořád jiskří. Tak snad se Tatum začne pořádně snažit, aby se jeho manželka tolik nenadřela.

Mohlo by vás zajímat

Další články