Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Kramného matka už po Klárce nesmutní. Má totiž novou vnučku. Kdo to je?

Kramného matka už po Klárce nesmutní. Má totiž novou vnučku. Kdo to je?
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
Vztahy v rodině Petra Kramného jsou stále vyostřené. Kramného matka se nestýká s Kramného sestrou a svojí dcerou. Ta totiž svého bratra už dávno zavrhla. Irena Rychlá si ale našla novou rodinu. O koho jde?

Irena Rychlá stojí za svým synem a je přesvědčená o tom, že Kramný vraždit nemohl. Svojí manželce a dceři by rozhodně neublížil. Účastnila se pravidelně všech soudních stání a svému synovi byla vždy po jeho boku. A u soudu se také seznámila s novou láskou Kramného Vandou.

S Vandou se sice ještě Kramný neměl možnost intimně sblížit, ale posílají si intimní dopisy. Kramný se do jejich vztahu tak opřel, že je to kromě jeho rozsudku to jediné, na co pořád myslí.

A právě Vandu si oblíbila jeho matka Irena. Ta vždy dohlížela na to, s kým se její syn stýká. Obě se vídají a jsou na straně Kramného. Vanda dokonce Irenu seznámila i se svými dětmi.

Irena má sice vlastní dceru a vnučku, bohužel se ale kvůli celé situaci nestýkají. Kramného sestra ho totiž obvinila z toho, že Moniku a Klárku zabil, a s celou rodinou přetrhala kontakty. Ireně chybí její vnučka Klárka, tak si za ni našla náhradu. "Irena je už skoro bere jako vlastní vnoučata. Ty děti jí dokonce říkají babičko," řekl TN.cz dobře informovaný zdroj blízký rodině.

Soudkyně poslala Kramného na 28 let za mříže. Kramný se ale odvolal a případ bude řešit vrchní soud. Kramný zůstává ve vazbě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy