Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Královna je vzteky bez sebe: STOVKY MILIONŮ kvůli Meghan v ohrožení!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 35 fotografií
Trable v rodině
V Buckinghamském paláci by se napětí dalo krájet. Královna Alžběta II. (92) řeší vážný problém, který zavinila Meghan Markle (37). A není to žádná legrace, v sázce jsou stovky milionů korun!

Kdyby se mělo ukázat na největšího šetřílka v královské rodině, všechny prsty by směřovaly na královnu Alžbětu. Ačkoliv umí být velkorysá, nemůže vystát, když tečou peníze do kanálu.

A přesně to se teď kvůli Meghan Markle děje. O britské občanství si sice poctivě zažádala ještě před svatbou s princem Harrym, je to běh na dlouhou trať a stále je Američanka. To znamená, že za velkou louží musí platit daně.

Přesně to drásá nervy Alžbětě. Rovných 300 tisíc dolarů, v přepočtu asi 6 milionů korun, z částky, které od ní Meghan dostává jako kapesné, totiž zřejmě poputuje do Ameriky. Nedotčen nemusí zůstat ani Harryho svěřenecký fond. O jeho založení se zasadila jeho matka princezna Diana a je v něm přibližně 581 milionů korun!

„Pro královskou rodinu je to nejhorší noční můra. Všechno musí doložit a do takové míry své finanční poměry ještě nikdy neodhalili,“ řekl listu Sunday Express zdroj z královského personálu. Tak doufejme, že společně najdou nejlepší řešení a nebe nad Buckinghamským palácem se zase vyjasní.

Související články

Další články