Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Král steroidů vydechl naposledy. Rich Piana nezvládl boj o život v kómatu

Král steroidů vydechl naposledy. Rich Piana nezvládl boj o život v kómatu
Zdroj: instagram.com
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Svalovec Rich Piana nedávno zkolaboval a od té doby byl v kómatu a bojoval o život. Svůj boj dnes prohrál a celý kulturistický svět teď vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým a přátelům. Rich Piana byl ikonou kontroverzního kulturistického světa.

Kulturistická ikona Rich Piana dojela na steroidy. Tento víkend byl pro kulturistickou scénu velmi tragický. Na začátku týdne zemřela také jedna z ikon kulturistiky Dallas McCarver.

Kulturisté po celém světě vzdávají hold a truchlí nad ztrátou tak velké fitness ikony. Spousta kulturistů přidává fotky s Richem na Instagram s dojemnými popisky. "Velký muž s velkým srdcem," napsal atlet Callum Von Moger.

"Toto byl pro svět kulturistiky smutný týden. Právě tato událost nám připomíná, že život je krátký a vzácný. Užívejte si každý moment, protože to může být váš poslední," dodal.

Rich nalezl svou vášeň pro fitness, když mu bylo 9 let. Inspiroval se svou matkou, kterou sledoval trénovat a soutěžit. Pouze 6 let poté Rich začal soutěžit jako kulturista a v devatenácti letech získal první titul Mr. California.

Byl znám hlavně pro svůj přístup k tomuto sportu. Dával do toho všechno. Inspiroval nespočet fanoušků po celém světě.

15. srpna se celý kulturistický svět zastavil, když Rich Piana upadl do kómatu. Dnes ráno Piana vydechl naposledy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy