Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Kovarčíkova smrt: V koupelně se asi skácel opilý! Pil víc než Džambulka, tutově ji měl jak z praku!

Nosková hodně stojí o to, aby se o ní nepsalo jako o poslední
Kovarčíkově milence, což je dost těžké poté, co jí zjevně zaplatil
školu v USA, obsadil ji do dvou muzikálů a zařídil nominaci na Thálii.
Tak se totiž Peter choval k milenkám, ne kámoškám.
+ Další fotografie
Dva týdny po smrti Petera Kovarčíka se dočítáme jen dvě věci. Že to byla smrt záhadná a pak ještě zpěvačka Míša Nosková dokola všem vypráví, že si byli blízcí, ale nespali spolu. Obojí je samozřejmě kravina. Třeba ta smrt v důsledku pádu v koupelně nám záhadná fakt nepřipadá.

Mrtvola Kovarčíka ležela v jeho bytě čtyři dny poté, co se producent a mistr republiky v předstírání prosperity předminulý pátek doma po pádu praštil do hlavy a byl nalezen až v pondělí.

Blízké okolí forma jeho smrti nepřekvapila. Peter Kovarčík (†61) totiž nebyl jen fanfarón, co se rád prezentoval jako ředitel zeměkoule a větší části sluneční soustavy, byl to také alkoholik.

„Chlast nezvládal hodně dlouho měl stavy, který, no prostě, nechápu, že to tak dlouho tajil,“ řekl redakci zdroj mimořádně blízký Kovarčíkovi, který navíc tvrdí, že se producent opakovaně léčil ve specializované části Psychiatrické léčebny v Bohnicích, a to přímo v oddělení léčby závislostí, kde dvakrát pobýval i v loňském roce.

Tuto informaci se podařilo redakci eXtra.cz ověřit!

Kovarčík se tak zjevně nepotýkal jen s dlouhodobými finančními obtížemi, týkajícími se jeho „podnikání“, ale i s démonem alkoholu, který ho nakonec možná stál život.

O Kovarčíkovi vycházejí v posledních dnech u konkurence neuvěřitelné články. Podle některých měl dokonce zemřít jako miliardář s tajným kontem ve Švýcarsku. Podle nás zemřel jako žebrák s dluhy a těžkým alkoholismem v kartě pacienta Bohnic.

Sledujte eXtra.cz.

Máte k věci informace? Léčili jste se s Peterem Kovarčíkem v Bohnicích z chlastu? Jsou to všechno lži? Spala Nosková s Kovarčíkem? Ukradli vám nominaci na Thálii? Spali jste vy s Kovarčíkem? Má se o mrtvých mluvit jen v dobrém? Napište nám na redakce@extra.cz

Mohlo by vás zajímat

Další články