Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kouzla králů: Jitka Schneiderová jako zlá královna ohně je záporák jak se patří!

+ Dalších 19 fotografií
česká pohádka
Už dnes večer můžete v televizi sledovat pohádku režiséra Zdeňka Zelenky Kouzla králů, která pojednává o příbězích dvou království. V jednom z nich vládne zlý král Vladan, který sužuje celou zemi. V tom druhém vládne král Dobromil, díky němuž se obyvatelé jeho království mají jako v pohádce. Nedotknutelnost tohoto království chrání kouzlo ukryté v rubínovém srdci. O to začne usilovat zlá královna ohně v podání Jitky Schneiderové (45).

Jitku Schneiderovou známe z mnoha rolí, více ale z těch kladných než ze záporných. Před deseti lety si v pohádce Kouzla králů střihla tu největší záporačku své kariéry, královnu ohně, která se pomocí rubínového srdce snaží zmocnit království krále Dobromila. Aby se ale k rubínovému srdci dostala, udělá něco opravdu strašného!

Zmocnit se šperku, který chrání království, není jen tak. To si královna ohně moc dobře uvědomuje a pro jeho získání je schopna udělat cokoliv. Aby jí král Dobromil rubínové srdce vydal, začaruje jeho dceru, princeznu Marianu, v ohnivý plamen. Šperku se ale stejně nezmocní a král Dobromil naopak vyšle pro statečného muže, který jeho dceru vysvobodí.

Nebyla by to pohádka, kdyby byl záporák poražen tak snadno. Ačkoliv se princeznu Marianu podaří vysvobodit statečnému mladíkovi jménem Tadeáš, na zamilovaný pár čeká další nástraha. Královna ohně se totiž spojila se zlým králem Vladanem a přislíbila mu, že mu pomůže získat nadvládu nad královstvím krále Dobromila, pokud on jí pomůže získat rubínové srdce.

Zajímá vás, jestli Jitka Schneiderová vyhraje, nebo za své činy zaplatí? V tom případě nezapomeňte ve 20:05 přepnout na ČT1, kde můžete pohádku Kouzla králů sledovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články