Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Koupě domu Rytmuse a Jasminy: Normální člověk by si tohle nikdy nemohl dovolit!

Jasmina Alagič a Rytmus
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 46 fotografií
FOTO UVNITŘ
Jasmina Alagič (29) a rapper Rytmus (41) jdou zdá se do všeho po hlavě! Na začátku vztah tajili a poté, co veřejně prohlásili, že tvoří pár, začali denně krmit sledující na sociálních sítích a fanoušky fotkami, kde všem ukazovali svoji lásku. Nedávno dokonce Rytmus koupil dům, kde budou společně žít. Jasmina prozradila, jak to celé proběhlo, a zřejmě to vytočí všechny běžné smrtelníky!

Rapper Patrik Rytmus Vrbovský zahodil minulost za hlavu a v posledních měsících se tváří, jako by jeho život před Jasminou nikdy neexistoval. Několikrát veřejně rýpl do své expartnerky Dary Rolins, se kterou smazal fotografie, videoklip a vše, co by je mohlo spojovat.

Mnoho fanoušků jeho chování nechápe, protože podobné excesy předvádí snad jen náctiletí. Zdá se, že Jasmina je momentálně to jediné, co ho zajímá. Krátce po rozchodu s Darou začal randit s Jasminou a vlastně ihned spolu začali bydlet v pronajatém bytě v Bratislavě.

Jen pár měsíců nato, přibližně koncem léta, řekl pro web cas.sk: "Koupil jsem dům blízko Bratislavy," prohlásil tehdy Rytmus. Zařizování domu ale nechává na své lásce, která má podle jeho slov vztah k podobným věcem. I když mají k dispozici i designéra, mladá brunetka se do toho nebojí jít i sama, Patrik následně jen řekne, zdali se mu to líbí nebo ne, a poté samozřejmě zaplatí.

Mladá brunetka prozradila, jak koupě baráku proběhla, a pro obyčejné lidi se to může zdát jako sci-fi: "Byl to první barák, na který jsme se šli společně podívat a za hodinu byl náš. Patrik si sedl ke stolu a po chvilce vyhlásil: Tohle je ono, tady budeme žít," překvapila Jasmina informací o tom, jak rychle a bez okolků se pro nový rozhodli.

Obyčejní lidé, fanoušci a sledující to celé vidí jako scénu z filmu. Jen málokdo si nakráčí a bez jakýchkoliv zábran koupí nemovitost za několik milionů, tvrdili v diskuzích.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy