Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Koukejte na rozkošnou velikonoční holčičku: Tahle současná megacelebrita si teď přijde na pořádný balík peněz!

Nalevo je americká zpěvačka Gwen Stefani v šedesátých letech, napravo
v roce 2014.
Zdroj: facebook.com

Vypadá, to, že americká zpěvačka a bývalá frontmanka úspěšné skupiny No Doubt – Gwen Stefani – prožívá plodný rok na všech frontách. Nejen že nedávno ve svých 44 letech porodila svého třetího syna Apolla, ale dokonce si teď přijde i na ostře sledovaný a výnosný flek.

V další sérii americké talentové show Voice, která u nás běží pod názvem Hlas, totiž Gwen nahradí v roli porotkyně jinou blondýnu – zpěvačku Christinu Aguileru. A samozřejmě za to dostane nejen další díl oživení své slávy, ale i pěkný balík peněz.

Do toho se nám takřka nestárnoucí hudební legenda devadesátých let aktuálně ukázala na staré fotce z let šedesátých, kde jí byly sotva tři roky. Tam je v přestrojení za jarní velikonoční květinku a lze vidět, že vkus a cit pro detail se s Gwen táhly díky její mamince už odmala. Teď to zpěvačka také dokáže svou vlastní návrhářskou a módní tvorbou patřičně zúročit!

Související články

Další články