Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Kostřička Victoria Beckham má titul nejstylovější žena světa. Zaslouží si ho?

Kostřička Victoria Beckham má titul nejstylovější žena světa. Zaslouží si ho?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Do velkého světa showbyznysu vstoupila Victoria v roce 1994. Tehdy nosila ještě příjmení Adams. Byla jednou z pěti členek dívčí skupiny Spice Girls, která patří mezi jednu z nejúspěšnějších skupin 90. let 20. století. Podle BBC se dokonce jedná o nejlépe prodávanou dívčí skupinu všech dob.

Victoria byla od začátku označována za nejslabší zpěvačku skupiny a dnes je jasné, že pěvecká skupina byla spíš její vstupenkou mezi celebrity. V roce 1999 si vzala za manžela anglického fotbalistu Davida Beckhama (39) a přijala jeho příjmení. Ještě před svatbou se jim narodil syn Brooklyn Kariéra mladého páru zamířila strmě vzhůru.

Victoria Beckham (40) si pomalu a jistě začínala budovat kariéru v módním průmyslu a stávala se tiše jednou z jeho ikon. Všichni kopírovali její vlasové kreace. Neodmyslitelně k ní patří nošení bot na vysokém podpatku. Její manžel David je označován za prvního metrosexuála.

Postupně Victoria hodně hubla a pro jedny se stávala odstrašujícím případem, pro jiné vzorem dokonalosti a krásy. Tak nebo tak, založila svoji vlastní oděvní značku, kterou na sebe rády berou hvězdy červeného koberce. Porodila kromě Brooklyna další tři děti - Romea, Cruze a dceru Harper, žije v jednom z nejstálejších a nejpevnějších slavných manželství.

Celá rodina se zúčastnila Kyblíkové výzvy.

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=TeKc2kRCBYA}}

Pokud si to shrneme, je Victoria Beckham manželkou, matkou čtyř dětí, podnikatelkou, návrhářkou a celosvětovou celebritou. Je to taková trošku superžena, která je vždy dokonale oblečená, nikdy se neusmívá a občas to přežene s dietou, ale jinak si svou kariéru tvrdě vybojovala. A rozhodně není jen věšákem na šaty. Říká se, že je velmi dobrá ekonomka, má velký přehled jak politický, tak ekonomický. Mezi velmi blízké rodinné přátele patří princ William s manželkou Kate Nejlepší přítelkyní Victorie je Eva Longoria a její manžel má pro změnu parťáka v kuchaři Gordonu Ramsaym

Je škoda, že si všichni všímají na Victorii Beckham jen obličeje bez úsměvu a hubené postavy, zatímco ona zvládá rodinu i vlastní, velmi úspěšné podnikání. Co myslíte?

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy