Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kostra Angelina to nevychytala s pudrem a vypadala jako vousatá zpěvačka Conchita! Co se jí to proboha stalo s obličejem?

Angelina je zapudrovaná jako dětská prdelka.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

I takové hvězdě, jako je Angelina Jolie (38), se někdy stane trapas, že se tomu směje celý Hollywood. Naposledy tomu bylo třeba při předávání Oscarů, kde herečka ze své róby vystrčila útlou nožku a internet okamžitě zareagoval tvořením desítek parodií.

Angelina to tehdy nerozdýchala a stylistka, která jí model na slavnostní příležitost doporučila, dostala padáka a jako bonus hysterický výstup hvězdy, ze kterého nebohé ženě ještě doteď hučí v uších. Další průšvih odnese očividně vizážistka.

Herečka totiž na fotografiích z premiéry filmu The Normal Heart v New Yorku vypadala, jako by ji někdo předtím vyválel v kypřicím prášku. Za tenhle pandí efekt může špatná volba pudru, který reaguje na blesky fotoaparátů a nemilosrdně pak na snímku ukáže, kde ho nositelka použila.

Angelina tak očividně chtěla opticky zúžit obličej, zřejmě aby tak nevynikaly její příšerně propadlé tváře, ve výsledku to ale vypadalo, že měla vousy ve stylu vítězky letošní Eurovize Conchity Wurst.

Tipujeme, že už teď Angelina zlámala dotyčné vizážistce všechny rtěnky a tužky na oči a do očí jí nasypala vydrápané oční stíny.

Související články

Další články