Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Konečně to někoho napadlo: Jízdní kolo s vibrujícím sedlem zpříjemní ženám každou jízdu

Už jste zažili orgasmus na jízdním kole?

Ženy, zbystřete pozornost! Jezdíte-li rády na kole a chcete spojit příjemné s ještě příjemnějším, pak je tento originální vynález určen právě pro vás.

Někteří čtenáři si možná vzpomenou na kultovní scénu z německé komedie Holky to chtěj taky, ve které Inken zažívá orgasmus při jízdě na kole. Jistou společnost inspirovala natolik, že se rozhodla začít vyrábět vskutku zajímavý gadget – vibrační potah na sedátko, díky kterému si cyklistka může orgasmů vychutnat hned několik (podle toho, jak daleko jede).

Takzvaný Happy Ride je vyroben z černé nylonové tkaniny, pod kterou se nachází polstrovaná podšívka. Potah v sobě ukrývá silný vibrátor a je navržen tak, aby ho bylo možné používat s jakýmkoliv typem sedátka bez ohledu na jeho velikost.

Vibrace zapnete/vypnete pomocí speciálního ovladače, který následně schováte do boční kapsy potahu. Jejich intenzitu samozřejmě lze regulovat, takže i ta nejnáruživější žena si přijde na své. Vyvstává ovšem otázka, nakolik je jízda na takto upraveném bicyklu bezpečná (připomeňme, že i Inken její orgasmus málem stál život). Pokud se ale Happy Ride – prodávaný za cca 840 Kč – prosadí a masově rozšíří, budeme na našich silnicích často svědky velice zajímavých výjevů.

Mohlo by vás zajímat

Další články