Zdá se, že volnomyšlenkářští Pražané s příklonem k islámu mají konečně koho volit.

Lídr skupiny Vanessa a vyhlášený provokatér a kokainista Samir Hauser aka Bruno Ferrari se chystá utopit Prahu v plakátech se svou podobenkou, na kterých hodlá pod hlavičkou zatím zřejmě neexistující Strany morální obrody hlásat myšlenky, které jsou Pražanům a vůbec Čechům velmi blízké.

Hauser například správně navrhuje učit ve školách korán už od první třídy a vybudovat na pražském Výstavišti největší mešitu s minaretem v Evropě, což Češi, kteří muslimy doslova milují a volají po jejich kultuře, jistě nadšeně přivítají.

Mladým pro změnu šílený Hauser, který se v recesistické kampani tváří jako lídr strany a kandidát na primátora, slibuje změnu týkající se často nekvalitní nabídky kokainu v hlavním městě.

Zatímco kokain je drahý a říznutý, Pražané houfně přecházejí na levnější a mnohem akčnější pervitin. To se Hauserovi, vyhlášenému to kokainistovi, hrubě nelíbí a slibuje, že zajistí kvalitní matroš z Kolumbie celému městu, což je velmi inovativní myšlenka, se kterou nelze než souhlasit!

Vrcholem je ale absolutně nekorektní, ale jinak vynikající nápad zahalovat nehezké ženy burkami, což by prospělo všem, nehezké ženy by se necítily blbě a kolemjdoucí by se zase nemuseli dívat na nehezké ženy.

Samir, kandidujíc doopravdy, by možná šanci na pár křesel na magistrátu měl. A ta taškařice, až by si tam poprvé narýsoval lajnu