Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Konečně návod, který budou muži milovat! Vyšla kniha Jak ji přesvědčit ke zvětšení prsou! Co na to feministky?

Viděli jste někdy úchylnější úsměv?
+ Další 2 fotografie
Mistr úchylných úsměvů Ivan LeCasque (59) přesvědčil již čtyři po sobě jdoucí partnerky k tomu, aby si nechaly výrazně zvětšit prsa. To nedalo jeho kamarádům a donutili ho k tomu, aby své "umění" popsal v knize.

Manuál vznikl za překvapivé podpory Ivanovy přítelkyně Victorie, která si v průběhu jistě láskyplného vztahu nechala zvětšit prsa z velikosti 26D na 26K.

A změnám zřejmě ještě není konec.

„Většinou je dostane k narozeninám, takže je to prostě dárek pro něj. Kvůli němu to dělám,“ říká duchaplně Victoria.

Ale rozhodně si nemyslete, že si operace platí sama. Ivan je totiž pravý gentleman.

„Správný muž platí večeře a plastiky prsou,“ tvrdí zásadový muž.

Samozřejmě celý proces přesvědčování není jen tak. I mistr oboru totiž v začátcích narazil.

Například hned v prvním případě mu jeho exmanželka řekla, že splní jakékoliv sexuální přání, které si vymyslí. Nedošlo jí ale, že jeho přáním je spát v podstatě s jinou ženou, která bude nejlépe vypadat jako dvouhrbý velbloud.

„Musíte být připraveni na to, co partnerka řekne,“ varuje guru Ivan, a nejlepší je být připraven i na to, co řeknete vy.

Vzhledem k rychle následujícímu rozvodu zněla jeho odpověď pravděpodobně nějak takhle: „Ne? Tak támhle máš dveře, ty plochodrážnice!“

To mu ale s momentální láskou Victorií nehrozí a mezinárodní úspěch kuriózního manuálu jistě zakoupí ještě mnoho dalších silikonů.

Mohlo by vás zajímat

Další články