Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Konečně důvod začít makat: Tahle modelka ze Sports Illustrated měla orgasmus v posilovně! Tipnete si, u jakého cviku?

Mít krásné tělo a ještě k tomu orgasmus? To je výzva!
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Jessica White fotí pro bikinový magazín Sports Illustrated a samozřejmě musí být v kondici. Plavky nemůže přeci fotit jen tak každý. Má osobního trenéra a pravidelně chodí do fitka. Po její poslední zkušenosti to vypadá, že tam bude trávit mnohem víc času. Cvičení ji totiž naprosto uspokojilo. A to doslova.

Modelka dělala rozhovor pro stránky Bikini.com a samozřejmě přišla řeč na její perfektní postavu. Jessica si začala pochvalovat svého osobního trenéra. Prý je to jediná osoba, která ji dostane do fitka v sedm ráno. A to není to jediné, co jí při cvičení dělá radost.

„Dělala jsem dřepy a najednou to přišlo. Měla jsem z toho vzrušující pocit. Čím to je, ptala jsem se. Že jsem v nějaké stlačené pozici? Nebo posiluji pánevní dno?“ říkala si modelka, jejíž dřepování skončilo vyvrcholením. „Musela jsem pak rychle odběhnout na toaletu a uklidnit se,“ vzpomíná.

Jessica se nestydí o podobných zkušenostech mluvit. Považuje se za takovou „hipísačku“. Má ráda dlouhé volné šaty, nerada nosí podprsenku a své dlouhé černé vlasy nosí nejraději rozpuštěné.

Související články

Další články