Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Konec velké lásky? Fešák Gosling bude možná brzy k mání!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Ale, ale, ale! Že by trable v ráji? Vypadá to, že jeden z nejkrásnějších tatínků Hollywoodu bude brzy zase singl. Mezi ním a matkou jeho dětí Evou Mendes to prý nesmírně skřípe a jejich vztah visí na vlásku.

Když se v lednu objevil na předávání oscarů Ryan Gosling sám, bez své dlouholeté lásky, začalo se spekulovat, proč to. Většina se ovšem nakonec přikláněla k názoru, že Eva jednoduše zůstala doma s dcerami Esmeraldou (2) a Amandou (1). Přeci jen jsou jejich ratolesti pořád malé.

Nicméně od ledna se rodina na veřejnosti objevila společně pouze jednou. A podle zdroje radaronline situace vygradovala, když Gosling upřednostnil strávit Den matek se svou maminkou, namísto matky svých dětí.

Eva navíc prý hrozně žárlí na jeho filmovou kolegyni, krásnou Emmu Stone. Ta s hercem sehrála už tři milostné role a stali se tak nejžhavějším párem Hollywoodu. Zatím pouze platonickým. Podle Emmy jsou velmi dobrými přáteli. Mendes se jí však cítí být velmi ohrožena. A tak je možné, že slavný pár co nevidět ohlásí krach svého vztahu. Exotická Eva je holt na Ryana asi moc temperamentní.

Související články

Další články