Bývalá moderátorka erotického pořadu Peříčko Zuzana Belohorcová (41) žije už nějaký ten pátek se svojí rodinkou v USA. S manželem Vlastou Hájkem a dvěma dětmi Salmou a Neviem po dlouhém přemýšlení našli nový domov v prosluněném Miami. Na pláži tak tráví skoro každý den, a Zuza tak pravidelně na sobě maká a cvičí, jak jen to jde.

Na sociální sítích se pak bez sebemenších obav odhaluje v plavkách a nutno dodat, že její postava je skoro dokonalá! Ale jsou zde také slabší chvilky, které má bezesporu každá z nás. Naposledy totiž Zuzana sdílela fotku, kde svůj obličej doslova nalepila na displej mobilu a vyfotila selfie se svojí dcerou Salmou. Ta měla ten večer besídku v havajském stylu a bývalá moderátorka jakožto hrdá matka v samém dojetí pořídila fotku… která už tak exkluzivně nevypadá.

Jistě se zde nebavíme o malé dceři, nýbrž o obličeji bývalé sexbomby, na kterém se podepsaly nekonečně dlouhé dny strávené na přímém slunci. Vypadá to, že se Zuzky obličej jakoby smrskl a dnes vypadá skoro jako suchá švestka. Miami je známé tím, že jsou tam jedni z nejlepších plastických chirurgů vůbec… Možná by to chtělo uvažovat o návštěvě. A jak známe Zuzanu, tak s tím nebude mít moc velký problém. Vždyť u nás byla mezi prvními ženami vůbec, která si nechala udělat silikony.