Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Koncert za zavražděného novináře a jeho snoubenku: Dnes se měli brát!

+ Dalších 22 fotografií
Na východním Slovensku v obci Gregorovce se koná koncert za zavražděného novináře Jána Kuciaka († 27) a jeho snoubenku Martinu Kušnírovou († 27). Zamilovaný pár byl zavražděn ve svém domě nedaleko Trnavy. Vzpomínkové akce se zúčastnily i rodiny obou snoubenců.

To, že se vzpomínkový koncert v obci Gregorovce koná právě dnes, není náhoda. V tento den se totiž Ján Kuciak se svojí snoubenkou Martinou Kušnírovou měli brát. Oba jsou ale již po smrti, jelikož byli v únoru zavražděni ve svém domě. Je možné, že motivem vraždy obou snoubenců byla Kuciakova investigativní prá­ce.

Před akcí s názvem „Koncert pro Jána a Martinu“ se konala mše. „Hudba provází lidi nejen při veselých příležitostech, ale i při těch smutných, a toto je jedna z nich. Jde o obyčejné vyjádření lidské sounáležitosti s truchlícími rodinami,“ prohlásil organizátor hudební akce, kde hrají umělci bez nároku na honorář, Michal Kaščák dle webu Sme.sk.

Mohlo by vás zajímat

Další články