Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Komentář: Vražte mu už někdo pár facek! Fracek Justin Bieber už zase fluše, tentokrát po fanoušcích!

Pojď, holka, hodím ti pořádnýho kemra do pusy.
+ Další 3 fotografie

Takže tohle že je ten váš idol? To jen ten, kvůli němuž nám denně chodí emaily se vzlyky, že pokud milujete Justina Biebera (19), nemusí vám nutně být třináct? Tak to máte pravdu, protože jestliže někdo ječí a trhá si rodidla kvůli hošíkovi, co zpívá jak kleštěnec a své fanoušky má totálně na salámu, protože je nechává dvě hodiny čekat na koncertech nebo na ně plive z balkonu, musí vám být nutně míň než deset let.

Už třikrát měl Bieber problémy s tím, že flusal po lidech. Po sousedovi, který si stěžoval, že dělá strašný hluk se svým Lambem, nebo co za gay auto to vlastně má, po chlápkovi, který ho vyrazil z klubu, protože tam ještě tenhle malý smrádek nemá co dělat, a opět po někom, kdo se téhle zpovykané primadoně, kterou by srovnalo do latě už leda tak pár facek, snažil ukázat, kde je její místo.

Devatenáctiletý zoufalý nezpěvák, jenž je výrobní projekt své matky, začíná být s postupujícími dny arogantnější, protivnější, zpovykanější, chybí mu pokora, elementární lidská slušnost a úcta. Na všechny doráží, vyskakuje, vzteká se, neuplyne snad týden, aby s ním nebyl někde nějaký problém. A prosíme, nepište nám, že posílá peníze na Haiti a vás Beliebers miluje. Peníze na Haiti a na jinou charitu posílá kdekdo, protože se tomu říká mediální obraz a nutí vás k tomu každý váš manažer. Jestli se chcete podívat, jak se dělá opravdová charita, koukněte se na Billa Gatese nebo prince Harryho. Zatímco Harry už dvakrát postavil vlastníma rukama školu v Lesothu a téměř nikdo o tom neví, Justin akorát podepsal zlatým perem šek a ví o tom celý svět.

Žádnou z Beliebers nemiluje a nikdy nemiloval, má vás jenom jako zdroj peněz, tak už se probuďte. Nebo vy si opravdu myslíte, že o vás sní pokaždé, když padne do postele? O všech těch tvářích bez konkrétního obrysu? Nikoliv, jste tu od toho, abyste mu zaplatily Bahamy se Selenou, novou káru nebo právě odškodné pro ty poflusané lidi.

A že nemá dost, dokazuje poslední případ z Toronta. Bieber, už dvakrát žalovaný za ohrožení na zdraví po plivání, si vyšel s kamarády na balkon a začal flusat po fanynkách postávajících pod balkonem. A samozřejmě se tomu všichni hrozně smáli, protože on je Juss s diamantovými náušnicemi, on může všechno.

Už si z Justina ani nedokážeme dělat srandu, protože namísto toho, abychom se jeho chování posmívali, nám začíná připadat vysoce nechutné. A ti jeho „kamarádi“ z balkonu ho kopnou do zadku při prvním velkém průšvihu. Dobře mu tak. Škola života volá.

Mohlo by vás zajímat

Další články