Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

KOMENTÁŘ: Proč z nás politici kvůli uprchlíkům dělají idioty?

KOMENTÁŘ: Proč z nás politici kvůli uprchlíkům dělají idioty?
Zdroj: eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
Tak jsme se od politiků dozvěděli, že Maďaři kvůli uprchlíkům postaví "plot" na hranici se Srbskem. Podle mě to ale nebude plot, podle mě to bude betonová zeď. Rozdíl mezi plotem a zdí pozná i tříleté dítě. Proč to neumějí poznat ti, co vedou Evropskou unii? Proč z nás hyperkorektní politici dělají idioty?

Dějiny lidstva od pravěku stojí na rozdělování na MY a ONI. Když první lidé začali stavět svá sídliště, měli strach z těch, co žili v lesích.

Jedni byli lesní lovci, druzí byli usedlí zemědělci. Ti, co žili na sídlišti, se báli těch, kteří žili v lese. A tak začali zapalovat ohně, stavět stráže, vršit valy, pak stavět ohrady, nakonec zdi a ploty.

Dějiny lidstva jsou plné zdí. Máme tu Velkou čínskou zeď. Máme tu Berlínskou zeď. Měli jsme třeba zeď v Matiční ulici (nebyl to plot).

Jak taková zeď vypadá? Je z kamene, z cihel a nebo z betonu. Když se proti ní rozjedete na motorce, tak se o ni rozsekáte.

Jak vypadá plot? Plot je drátěný, má oka a je přes něj vidět na druhou stranu. Když do plotu narazíte na motorce, tak povolí.

Cítíte ten rozdíl? Pokud ne, tak jste idioti.

No a nyní je taková móda, že politici sice stavějí "zdi", ale do novin nám tvrdí, že to jsou jen "ploty".

Izraelská bezpečnostní bariéra oddělující Palestince od židovského obyvatelstva rozhodně není plotem. Plot najdete například za chalupou a chrání zahrádku před divokými králíky. To, co postavili Izraelci, je kombinace betonu a oceli.

Maďaři nyní ohlásili, že na hranici se Srbskem postaví proti uprchlíkům plot Já si myslím, že to bude zeď...

Civilizace, která neumí odlišit to, co umí odlišit tříleté dítě, má problém. Má problém odlišit PRAVDU od LŽI. Taková civilizace je odsouzena k zániku.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy