Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

KOMENTÁŘ: Odchod Británie z EU není chyba Camerona, Britům došla trpělivost s arogantním Bruselem

Teď máme táááákhle velký problém…
Britové se v referendu rozhodli, že chtějí pryč z EU. Britský premiér David Cameron už oznámil, že na podzim rezignuje. Jenže Britové nehlasovali proti Cameronovi, ale proti sebestředné a špatné politice Bruselu. Kdy vyvodí politickou zodpovědnost lidé, jako je Jean-Claude Juncker, Martin Schultz či Angela Merkel?

David Cameron se chtěl zalíbit svým voličům, tak jim nabídl referendum o vystoupení z EU. Tehdy určitě nečekal, že Britové skutečně řeknou dost a vystoupení z EU schválí.

Cameron už oznámil, že rezignuje. Brexit prý z pozice kapitána nepovede. Velká Británie tedy bude hledat premiéra, který vystoupení z EU dokoná.

Bylo by mylné, kdyby někdo brexit analyzoval jako facku do Cameronovy tváře. Britové nehlasovali proti svému premiérovi, ale proti sebestředné politice Bruselu.

Bruselská centralizace, diktování nesmyslných podmínek, obcházení imigračních zákonů (zdravíme Angelu Merkel) a v neposlední řadě vyhrožování Britům… To jsou základní atributy, proč Britové řekli DOST.

Brity z EU nevyhnal David Cameron, Brity z EU vyhnala arogantní a špatná politika Bruselu.

Pokud se elitářsky a mocensky vedená EU nezmění a nevrátí ke svým kořenům, budou Británii následovat další státy.

Mohlo by vás zajímat

Další články