Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kolumbijský týden pokračuje na Vltavě! Neuvěříte, jaké "suvenýry" nabízel kapitán pražské výletní lodi!

Kolumbijský týden pokračuje na Vltavě! Neuvěříte, jaké "suvenýry" nabízel kapitán pražské výletní lodi!
Zdroj: Policie ČR
Zajímavé pamlsky nabízel svým zákazníkům jeden z kapitánů pražských výletních lodí! Místo tradičního způsobu ochlazení v podobě zmrzliny či piva totiž nabízel ještě experimentální způsob pomocí kokainu!

Drogy měl schované v kajutě a prodával přímo z můstku. Policie u něj v úhledně připravených balíčcích nalezla kromě kokainu i marihuanu.

Výjimečný případ byl vyšetřován několik měsíců a k dopadení kapitána a jeho dodavatele pomohlo především video pořízené řadovými policisty. Ti totiž zachytili přebírku 20 gramů kokainu přímo na Václavském náměstí

37letého kapitána zatkli už na začátku srpna. „Byl zadržen ve chvíli, kdy přijel s turisty. Test na drogy odmítl, ale později při výslechu přiznal, že práce je náročná a občas si něco dát musel. Prodej probíhal přímo na lodi v kapitánském můstku, kam mu drogy také nosil distributor,“ uvedl pro Novinky kriminalista Milan Sojka.

Oba muži už byli obviněni z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy a hrozí jim až pět let vězení.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články