Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kolumbijský týden pokračuje na Vltavě! Neuvěříte, jaké „suvenýry“ nabízel kapitán pražské výletní lodi!

Oběma mužům hrozí až pět let vězení.
Zdroj: Policie ČR
Zajímavé pamlsky nabízel svým zákazníkům jeden z kapitánů pražských výletních lodí! Místo tradičního způsobu ochlazení v podobě zmrzliny či piva totiž nabízel ještě experimentální způsob pomocí kokainu!

Drogy měl schované v kajutě a prodával přímo z můstku. Policie u něj v úhledně připravených balíčcích nalezla kromě kokainu i marihuanu.

Výjimečný případ byl vyšetřován několik měsíců a k dopadení kapitána a jeho dodavatele pomohlo především video pořízené řadovými policisty. Ti totiž zachytili přebírku 20 gramů kokainu přímo na Václavském náměstí.

37letého kapitána zatkli už na začátku srpna. „Byl zadržen ve chvíli, kdy přijel s turisty. Test na drogy odmítl, ale později při výslechu přiznal, že práce je náročná a občas si něco dát musel. Prodej probíhal přímo na lodi v kapitánském můstku, kam mu drogy také nosil distributor,“ uvedl pro Novinky kriminalista Milan Sojka.

Oba muži už byli obviněni z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy a hrozí jim až pět let vězení.

Související články

Další články