Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kolik stojí prsa? Čtěte, na jakou částku si celebrity pojistily svoje těla!

Jennifer Love Hewitt má pocit, že jí prsa vydělávají peníze. Budiž.
Zdroj: profimedia.cz

Celebrity si samy sebe váží. Některé až natolik, že si jednotlivé části svého těla pojišťují na neuvěřitelné sumy peněz.

Jennifer Love Hewitt

Hollywoodská herečka, která se svléká skoro v každé béčkové americké komedii, se chystá pojistit si svá ňadra na 2,5 milionu dolarů. „Stavím na nich v podstatě svou kariéru, přijde mi to logické,“ nechala se slyšet Jenn. Jen jestli jsi, milá Hewitt, pro svou kariéru nestavěla něco někomu jinému.

Jennifer Lopez

Snad víc než zpěvačka a herečka se Lopez vnímá jako ta temperamentní krasavice s luxusně ženským pozadím. Jennifer si svůj zadeček pyšně pojistila na 27 milionů dolarů.

Heidi Klum

Německá topmodelka si je vědoma toho, že za úspěch ve světě přehlídkových mol a fotoaparátů vděčí svým dlouhým štíhlým nožičkám. A tak si je pojistila. Na 2,2 miliony dolarů.

David Beckham

Fotbalový záložník Paris Saint-Germain si svá chodidla a prsty u nohou pojistil na 70 milionů dolarů. Vzhledem k tomu, že je tedy nejen profesionální kopačkou, ale i milovníkem jízdy na motorce, to asi nebyl úplně špatný nápad.

Mariah Carey

Slavné popové divě lehce jeblo poté, co ji společnost Gillette (asi omylem) označila za celebritu s nejkrásnějšíma nohama, protože hned nato si nechala svoje hnáty pojistit na neuvěřitelný jeden bilion dolarů. Od té doby zpěvačka ne a ne zakopnout… jako na potvoru…

Související články

Další články