Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kolik stojí prsa? Čtěte, na jakou částku si celebrity pojistily svoje těla!

Jennifer Love Hewitt má pocit, že jí prsa vydělávají peníze. Budiž.
Zdroj: profimedia.cz

Celebrity si samy sebe váží. Některé až natolik, že si jednotlivé části svého těla pojišťují na neuvěřitelné sumy peněz.

Jennifer Love Hewitt

Hollywoodská herečka, která se svléká skoro v každé béčkové americké komedii, se chystá pojistit si svá ňadra na 2,5 milionu dolarů. „Stavím na nich v podstatě svou kariéru, přijde mi to logické,“ nechala se slyšet Jenn. Jen jestli jsi, milá Hewitt, pro svou kariéru nestavěla něco někomu jinému.

Jennifer Lopez

Snad víc než zpěvačka a herečka se Lopez vnímá jako ta temperamentní krasavice s luxusně ženským pozadím. Jennifer si svůj zadeček pyšně pojistila na 27 milionů dolarů.

Heidi Klum

Německá topmodelka si je vědoma toho, že za úspěch ve světě přehlídkových mol a fotoaparátů vděčí svým dlouhým štíhlým nožičkám. A tak si je pojistila. Na 2,2 miliony dolarů.

David Beckham

Fotbalový záložník Paris Saint-Germain si svá chodidla a prsty u nohou pojistil na 70 milionů dolarů. Vzhledem k tomu, že je tedy nejen profesionální kopačkou, ale i milovníkem jízdy na motorce, to asi nebyl úplně špatný nápad.

Mariah Carey

Slavné popové divě lehce jeblo poté, co ji společnost Gillette (asi omylem) označila za celebritu s nejkrásnějšíma nohama, protože hned nato si nechala svoje hnáty pojistit na neuvěřitelný jeden bilion dolarů. Od té doby zpěvačka ne a ne zakopnout… jako na potvoru…

Související články

Další články