Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kolik stojí láska? Hongkongský miliardář si nepřeje, aby jeho dcera byla lesba, daruje proto ohromnou sumu tomu, kdo ji přeorientuje

Gigi Chao (vpravo) a její manželka.
Zdroj: Facebook

Máte-li hluboko do kapsy a pověst Casanovy, je tohle šance přesně pro vás. Sedmasedmdesátiletý hongkongský miliardář Cecil Chao má velké trápení se svou pohlednou dcerou Gigi (34), která miluje ženy a už devět let s jednou žije, dokonce jsou dva roky v registrovaném partnerství.

Jenže tatínek je z jiné doby a podobná netradiční alotria nebude tolerovat, chce své dceři zajistit plnohodnotný svazek, rodinu a děti, proto vypsal na její lásku odměnu. Komu se podaří ji přeorientovat, dostane od taťky dva a půl miliardy korun.

A možná i půlku Hongkongu k tomu.

Jenže Gigi má svou vlastní hlavu a i vlastní srdce, přestože chce otci vyjít vstříc a občas se i s nějakým zájemcem sejde, její lásku si nikdo nekoupí, s manželkou tvoří šťastný pár. Na Gigi si brousí zuby asi 22 tisíc zájemců, ale nikomu se nepovedlo miliardářskou dcerku předělat. Ta je ochotna se s nimi pouze přátelit, a to nejlépe pokud darují peníze její nadaci.

Související články

Další články