Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kojení na veřejnosti je v módě! I když tato máma si to dává hodně přes čáru!

Tak se kojí v tandemu…
Zdroj: Mae Burke
Fotografka Mae Burke zachytila poměrně bizarní fotku matky, jež kojí současně obě své dcery (1 a 3 roky). Prý jedině v té chvíli se všechny osoby doslova spojí v jednu a předchází se tak možným konfliktům mezi sourozenci.

Původně prý neměla Chelsea Craig z Texasu v úmyslu kojit obě dívky současně. Jenže jednou to zkusila a ucítila nádherný pocit „spojení“ mezi ní a jejími holčičkami. Jak říká Chelsea: „Jedná se snad o ten nejintimnější zážitek vůbec. V tu chvíli jsme jedno tělo, jsme dokonale propojené.“

Chelsea se nechala zvěčnit fotografkou Mae Burke, která se zaměřuje na fotografie s mateřskou tematikou. Mae Chelsea zachytila v scenérii u vody a vznikly tak nádherné fotografie, protkané doslova onou krásou mateřství.

Když Chelsea kojí, její čas patří jen a jen jejím dcerám, v tu danou chvíli jí na ničem jiném nezáleží. Okolí je poměrně šokováno, že kojí současně i svou tříletou dceru, ale jí je to jedno. Prý kojením dává svým dcerám to nejlepší. Přijde jí to zcela normální. „Kojit v tandemu je skvělé, sourozenci si tak vytvoří lepší vztah, doslova se na sebe napojí,“ říká Chelsea Craig.

A tak, ženy, kojte, a klidně v tandemu. Ať žije mateřství a krása přírody!

Související články

Další články