Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Koho hvězdy považují za nenapravitelného nevěrníka? Lvy a Berany nebrat! Blíženci jsou lepší!

Zdroj: profimedia.com
Máme 12 měsíců v roce a také máme 12 znamení zvěrokruhu. Zajímá vás, komu hvězdy nadělily věrné chování a z koho udělaly doživotního nevěrníka? Pokud si přečtete náš velký přehled znamení, vyhnete se tím velkým problémům.

Beran

Berani jsou známí záletníci, a proto si o nich nemalujte žádné růžové představy. Ke svému životu prostě potřebují flirt a vzrušení. Nevěru neberou jako podraz na partnera, ale jako sport, kterým se ve svých vztazích utvrzují.

Býk

S Býky to není lehké. Přestože nejde o zrovna dvakrát věrné bytosti, pokud se zamilují, dokážou překvapit okolí i sami sebe. S Býkem je to prostě hra, o které nevíte, jak dopadne. Zase se ovšem rozhodně celý vztah nebudete nudit.

Blíženci

Blíženci jsou prostě milovníci a věrní partneři. Zamilovat se je pro ně stejně jednoduché jako zajít si na záchod. Proto si dost často nabijí nos. Z rozchodů se ale dlouho nedostávají, protože jen co se rozejdou, už cítí upřímnou lásku k někomu jinému.

Rak

Raci jsou odjakživa rodinné typy. Pro své nejbližší by udělali cokoli a slovo nevěra rozhodně nepatří do jejich slovníku. Pokud tedy Raka nezraníte a neublížíte mu, nemusíte se bát, že by vám zahnul s někým jiným.

Lev

Lvi jsou klasičtí podvodníci. Sexualita z nich jen stříká, a tak pro ně není vůbec obtížné najít si milence. Na druhou stranu, Lvi nemají stabilní vztahy, a tak dost často nikoho nepodvádí, protože jim nevadí žít single život.

Panna

Panna by věrnost mohla vyučovat. Jde až o naivní bytosti, které ani nenapadne svého partnera podvést. Pokud je tedy jejich polovička zklame a zahne jim, velice trpí a dlouho se se zradou vypořádávají.

Váhy

Váhy jsou dobří lháři, proto dokáží žít dvojí život a dlouhou dobu jim na to nikdo nepřijde. Proto většinou nikomu neublíží, protože vše zvládnou vybalancovat. Pokud ovšem začínáte nový vztah s Váhou, mějte na paměti, že hvězdy jim moc nevěří.

Štír

Štíři žijí tak, aby z toho měli hlavně vlastní prospěch. Pokud tedy podvádí, rozhodně jim milenka nebo milenec něco přináší. Dokážou oddělit rodinu a sex, takže se za své činy ani necítí provinile.

Střelec

Jde o výborné milence, kteří slovo věrnost neznají. Takže od Střelce dejte rovnou ruce pryč a nežijte v nějakých marných iluzích. Hvězdy mluví jasně.

Kozoroh

Pokud Kozoroh miluje, jde vše stranou a život se točí jen a jen kolem jeho partnera. Jde ovšem o pomstychtivé osoby, a tak po zradě dokáží potrestat nevěrou. Nebojí se ničeho, a pokud si jejich přízně a lásky nevážíte, dostanete dýku do srdce.

Vodnář

Tak Vodnáři milují flirt, bez toho by nedokázali žít. U očního pohledu a milého úsměvu to ovšem většinou skončí. Takže pokud máte doma Vodnáře, buďte v klidu, rozhodně vás neopustí kvůli někomu jinému.

Ryby

Ryby jsou citlivky, a tak moc podvádět neumí. Pokud se spustí s někým jiným, mají z toho žaludeční vředy a výčitky svědomí. Právě proto je hned odhalíte. Ryby většinou nepodvádí a starají se o teplo rodinného krbu.

Související články

Další články