Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kočky ze Slunečné Jánová a Burešová udávají módní trendy: Přišly za hvězdy

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
Dokument
Herečky ze seriálu Slunečná Eva Burešová (26) a Bára Jánová (30) se zúčastnily promítání dokumentu o velikánu Karlu Lagerfeldovi, jednom z nejuznávanějších a nejvlivnějších světových módních návrhářů a hlavním návrháři značky Chanel.

Dokument Lagerfeld – důvěrné vznikl před třinácti lety a v rámci vzpomínkového večera, přesně rok od úmrtí Karla Lagerfelda, si ho veřejnost připomněla.

Pozvání na promítání přijaly od francouzské ambasády a časopisu Xantypa i seriálová Týna a Sylva ze Slunečné. Eva Burešová ztvárňuje v seriálu právě Týnu a Bára Jánová její sestru Sylvu.

Okořenění šatníku

Seriálové sestry se hodily do gala a šly nasát atmosféru módního světa. „Musím říct, že Týna Popelková udává trendy, protože jsem dostala zprávu o tom, že je sháňka po šátku a po košilích, takže jsem ráda, že s Týnou jdeme do módy,“ usmívá se herečka, která tak díky seriálu okořenila šatníky svých fanoušků o pár károvaných kousků. Záhy přiznává, že je osvěžující se hezky obléct a jít do společnosti. Rad odborníků se vůbec nebojí a ráda využije služby stylistů. Třeba jako na tuto akci.

Ani seriálová sestra Sylva není pozadu a v módě si libuje. „Vyrůstala jsem na malém městě a móda mě tam docela svazovala. Když jsem si na sebe vzala něco trošičku víc nápadného, tak jsem byla okamžitě centrem pozornosti a rozhodně to nebylo pozitivní. Navíc já nejsem Karl, já jsem to neunesla,“ přiznává Bára Jánová s úsměvem a rozhlíží se po modelech kolem.

Možná to přijde!

O tom, zda by si Eva Burešová troufla sednout a něco sama navrhnout, má zcela jasno. „Zrovna včera jsem nad tím přemýšlela – že by mě docela bavilo navrhnout kolekci vlastního spodního prádla, protože to, co se mi líbí a nápady, které mám v hlavě, nikde zatím nejsou. Takže? Možná to přijde! Líbí se mi víc zahalené věci, kde víc funguje fantazie a představivost,“ prozrazuje svůj vkus seriálová Týna.

Související články

Další články