Ano, je to ta pravá láska, dušují se Jocelyn i její o 26 let mladší milenec. Ani události loňského prosince je nezastavily, naopak si díky nim uvědomili, že k sobě patří.

V prosinci tihle dva stanuli před soudem kvůli potyčce, při které došlo k násilí. Jocelyn pobodala svého milého nůžkami a on ji za to zavřel do skříně. Z té se tahle kočička ovšem dostala a zavolala na Kleina policii s tím, že ji napadl. Soud jim nařídil, že se k sobě nesmí přiblížit ani si telefonovat. Netrvalo však dlouho a zase spolu cukrovali přes textovky. Ze soudu nakonec nic nebylo a podívejte na ně po více než půl roce! Zase jsou nerozluční.

Jocelyn je přitom kromě svého bizarního vzezření známá hlavně tím, že svého bývalého manžela, známého prodejce nemovitostí, oškubala při rozvodu o 2,5 milionu dolarů. To však zřejmě Lloydovi nevadí. Koneckonců už jen zásnubní prsten má mnohem větší hodnotu. Navíc mu Jocelyn byla oporou ve chvílích nemoci, kdy bojoval s rakovinou nebo když málem zemřel při hrozivé autonehodě.

Navíc má podle něj to nejhezčí tělo, co kdy viděl. „Má to nejkrásnější tělo a já to musím vědět, jako návrhář jsem viděl hodně nahých těl,“ svěřil se. Že se vyzná, je patrné. Mimo Jocelyn také tenhle expert na lidská těla randil s transsexuální modelkou Lauren Foster.

I přes to všechno to vypadá, že když ji miluješ, není co řešit. Tihle dva se opravdu hledali, to se musí nechat.